Jak wybrać prezent z okazji dnia mężczyzn?

Jak wybrać prezent z okazji dnia mężczyzn?

W Polsce Dzień Mężczyzny świętowany jest 10 marca. Ta data nie jest przypadkowa. W tym dniu w kościele katolickim obchodzone jest Święto 40 Męczenników z Sebasty, którzy zginęli w 320 roku, ponieważ nie chcieli oddawać czci bóstwom i wyrzec się Chrystusa. Dzień Mężczyzny nie jest popularny w naszym kraju, bardziej znany jest Dzień Chłopaka obchodzony 30 września.  ONZ ustaliło datę święta dla mężczyzn na 19 listopada. W tym
terminie świętują panowie w Australii, Holandii, Indiach, Kanadzie, USA, RPA, Włoszech i Wielkiej Brytanii. W Rosji zaś hucznie obchodzone jest to święto w dniu 23 lutego. Jaki wybrać prezent na ten dzień? Czego unikać?

Uniwersalne upominki

Sprawdzonym prezentem jest galanteria skórzana: pasek, portfel, etui. Jeśli wybranek lubi czytać, będzie zadowolony z dobrej książki. Dla gracza świetnym upominkiem są gry na konsolę lub komputer. Warto wiedzieć, jakie posiada już produkty, żeby nie dublować zakupu. Modelarz będzie zadowolony z kolejnego zestawu do konstrukcji. Miłośnik muzyki z radością podziękuje za nowa płytę ulubionego zespołu. Zegarek i okulary przeciwsłoneczne zawsze są pożądane.

Prezent z przymrużeniem oka

Dla Panów lubiących zabawy i żarty można wyszukać ciekawe upominki np. laserowy Paintball, pas piwny moro, imprezowe Szachy Deluxe, kielich Wikinga, imprezową ruletkę itp.

Praktyczny prezent

Sprawdzają się upominki użytkowe. Akcesoria i gadżety do samochodu zawsze są mile widziane. Podręczny zestaw narzędzi jest strzałem w dziesiątkę. Warto zastanowić się nad kompletem przyrządów do ćwiczeń w domowej siłowni. Mężczyzna będzie usatysfakcjonowany z prezentu w postaci ekspresu do kawy czy golarki elektrycznej i trymera. Zestaw turystyczny lub survivalowy jest dobrze odbierany.

Szalony prezent

Można swojemu wybrakowi wykupić lot samolotem, skok ze spadochronem, wejście na strzelnicę czy jazdę off-road po bezdrożach i wybojach. Bilet na mecz czy voucher Devil – Cars ( przejażdżka sportowym samochodem) wzbudzą emocje.

Wieczór we dwoje

Kameralny wieczór we dwoje z lampką wina i samodzielnie przyrządzonym posiłkiem będzie optymalnym prezentem. Jeśli do tego dołączymy romantyczną muzykę lub film z górnej półki nasz wybranek będzie w pełni zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *