KAMERY INTERNETOWE DO PROWADZENIA WIDEOKONFERENCJI, DLA  BIZNESU I PRACY W DOMU:  VERBATIM WPROWADZA NOWĄ GAMĘ KAMER INTERNETOWYCH

KAMERY INTERNETOWE DO PROWADZENIA WIDEOKONFERENCJI, DLA BIZNESU I PRACY W DOMU: VERBATIM WPROWADZA NOWĄ GAMĘ KAMER INTERNETOWYCH

Firma Verbatim wprowadziła na rynek trzy nowe kamery internetowe zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości, wiernemu oddaniu wrażeń wizualnych dla użytkowników biznesowych, domowych biur, streamerów, YouTuberów i vlogerów. Nowe kamery internetowe to Verbatim AWC-01 Full HD 1080p Autofocus Webcam z mikrofonem, Verbatim AWC-02 Full HD 1080p Autofocus Webcam z mikrofonem i lampką oraz Verbatim AWC-03 Ultra HD 4K Autofocus Webcam z podwójnym mikrofonem.

Twarz użytkownika będzie wyraźna dzięki funkcji autofocus w , a automatyczny balans bieli zoptymalizuje wideo i zapewni dobrze naświetlone, żywe kolory, nawet przy słabym oświetleniu. Wbudowany mikrofon kierunkowy, zintegrowany z kamerami AWC-01 i AWC-02, a AWC-03 posiada dwa mikrofony, które mogą zbierać dźwięki z odległości do czterech metrów, a z bliska nadal zapewniają czysty i wyraźny przekaz.

Kamery internetowe można zamontować na górze ekranu laptopa za pomocą zacisku, który ma antypoślizgową powierzchnię, aby utrzymać go stabilnie, niezależnie od tego, czy jest używany na laptopie czy na biurku. Urządzenia można również używać w połączeniu ze statywem, aby uzyskać idealną pozycję i wysokość dla czatów wideo. Kamery internetowe są dostarczane z osłonami obiektywu zapewniającymi prywatność, aby zapewnić spokój ducha i chronić obiektyw, gdy kamera nie jest używana.

Wszystkie kamery internetowe Verbatim obsługują szereg najpopularniejszych programów do wideokonferencji, w tym Zoom, Teams, OBS, Facebook, YouTube, Xbox one, XSplit, Skype, Twitch i Google Meet. Proste i łatwe w użyciu, wystarczy podłączyć je do portu USB-A, ustawić i można przystąpić do pracy.

About Verbatim

Globally recognised, Verbatim’s products are sold in over 120 countries with a line-up that includes Optical Storage Media, USB Drives, Memory Cards, Hard Drives, Solid State Drives (SSDs), Mobile and Desktop Accessories, Gaming Accessories and 3D Printing Filaments. Verbatim’s European headquarters is located in Eschborn, Germany. For further information, visit http://www.verbatim.com.

EDITORIAL CONTACT:

Jonathan Colbourne / Marco Alisch / Fabrizio Malago / PR agency
Contact details

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *